Myslíme to vážně
  • aplikace
  • Služby
  • Reference

Tisková zpráva

SIGNIA uzavírá strategické partnerství se společností Alfresco Software

Vídeň, Brno, 26. 3. 2012 – společnost SIGNIA, s.r.o., dodavatel a integrátor softwarových řešení a poradenství v oblasti informačních technologií, se stala partnerem společnosti Alfresco Software, Inc., United Kingndom, výrobcem a dodavatelem otevřené platformy pro Enterprise Content Management (ECM).

Společnost SIGNIA tímto krokem nejen zužitkovává své dlouholeté zkušenosti s implementací dokument management a web content management řešení pro zákazníky z různých segmentů trhu, ale současně rozvíjí své kompetence doposud poskytované na Community verzi platformy Alfresco směrem k řešením určeným středním a větším zákazníkům. Enterprise verze platformy Alfresco nabízí přitom nejen profesionální služby podpory, ale také více funkčnosti v oblasti integrace s dalšími produkty na trhu, větší počet podporovaných platforem operačních systémů a databází stejně jako široké možnosti v budování škálovatelných řešení.

"Alfresco je předním hráčem na poli ECM a také díky strategii komerční open-source platformy velmi dobře ověřeným a podporovaným řešením. Pro nás a naše zákazníky představuje ideální kombinaci spolehlivosti a robustnosti aplikací stavěných nad touto platformou", vyzdvihuje Milan Brabec, jednatel společnosti SIGNIA, a dodává: "Známe všechny významné hráče na trhu ECM a jsme rádi, že Alfresco není pouze jeden z předních výrobců, ale také drží svižný krok se současnými trendy v odvětví a často je i udává, o čemž svědčí velmi elegantní a užitečná podpora sociálních sítí a řešení cloud computingu – Cloud Connected Content Platform."

"Velmi rád vítám společnost SIGNIA v naší partnerské síti se statusem Gold Partner. Alfresco je strategicky orientován na spolupráci s partnery a s nimi také rozvíjíme naši společnost. Jsme přesvědčeni, že spolupráce se společností SIGNIA přispěje k rozvoji pozice platformy Alfresco na trhu v České republice směrem k novým společnostem, které zužitkují přínosy ověřené více než 2500 významnými zákazníky společnosti Alfresco po celém světě", dodává Jean-Michel Birck, Channel & Alliances Director, EMEA & APAC společnosti Alfresco.

Společnost SIGNIA úspěšně dokončila přípravu na certifikaci svých odborníků a již nyní plánuje pracovat na dalším rozvoji a vzdělávání s cílem získat prestižní status Recognized Partner.

Enterprise Content Management a novinka Alfresco Software pro sociální sítě

Systém pro správu dokumentů, webového a digitálního obsahu od společnosti Alfresco může velmi efektivně spravovat elektronické dokumenty a další informace v elektronické podobě a publikovat je nejen na firemní webové stránky, mail nebo do datových schránek, ale zároveň umožňuje i publikování informací z úložiště (Alfresco ECM) přímo na nejznámější sociální sítě. Více na www.alfresco.com.

Další informace získáte na www.signia.cz, info@signia.cz a tel.: 603 459 097.


zpět